Potisk dresů

Specializujeme se nejen na potisk dresů, ale i potisk reklamního textilu a pracovních oděvů. Díky našim dlouholetým zkušenostem a široké nabídce reklamního a sportovního oblečení, jsme schopni vaši poptávku vyřídit zcela komplexně a v nejkratším možném termínu. Potisk reklamního textilu a sportovního oblečení realizujeme pomocí metody sítotisku, transferu či metody flex a flock. Každá z technologií má své výhody i nevýhody. Volba správné tiskové metody se odvíjí od požadavků zákazníků. Na výběr vhodné technologie má vliv zejména materiál na který se bude tisknout, počet kusů a barevnost loga.

Potisk dresů provádíme podle požadavků zákazníků. Nejčastěji se na sportovní dresy tisknou jména, čísla hráčů a loga klubů či sponzorů. Motivy a loga se na sportovní dresy aplikují převážně technologií flex a transferu.

Potisk sportovních dresů technologií flex

Touto metodou se tisknou jednobarevné a často měnící se motivy. Převážně se jedná o jména a čísla hráčů. Na každém textilu je tak pokaždé jiný motiv. Nejčastější barvou potisku je bílá a černá, ale je možné touto technologií tisknout i barevnější motivy.

Flex technologie potisku textilu se vyznačuje tím, že je cenově dostupná na potisk jen jednoho kusu dresu.

Jak se to dělá?

Motiv se vyřeže z tenké elastické folie a následně se na textil za vysoké teploty přilepí. Takto vytvořený potisk je kvalitní, vysoce odolný a stálobarevný. Vynikající odolnost potisku umožňuje praní na 40°C. Pro dlouhodobou výdrž potisku doporučujeme praní bez použití aviváže.

Potisk sportovních dresů technologií transferu

Metoda transferového potisku je vhodná na potisk vícebarevných motivů. Může se jednat o loga klubů, sponzorů a jiné vícebarevné motivy. Příprava před potiskem je však náročnější než u metody flex, proto se hodí pro větší počet kusů. Čím více dresů budete chtít potisknout, tím bude nižší cena. Vzhledem k tomu, že většinou se tisknou právě loga klubů, která jsou na všech dresech totožná, dostáváme se na příznivou cenu. Na cenu má vliv také počet barev v logu.

Jak se to dělá?

Transferový potisk je trvanlivý, výborně drží a je stálobarevný. Motivy se po přípravě zažehlují a vytváří na povrchu dresu pevnou a souvislou vrstvu barvy. Dresy s takto vytvořeným potiskem doporučujeme prát na max. 40°C a není možné ho přežehlovat!

Jak ušetřit na potisku dresů

  • Čím více kusů dresů budete chtít potisknout, tím lepší bude cena. Nezapomínejte na vaše známé či obchodní partnery.
  • Zašlete již připravené grafické podklady. Pokud máte logo klubu v grafickém formátu, zašlete nám ho již s poptávkou. Připravené grafické podklady výrazně snižují cenu potisku.
  • Počet barev v logu a jeho velikost má vliv na cenu potisku. Zvažte, zda menší jednobarevné logo nebude postačovat.

S námi získáte i další výhody!

Pokud vám nebude vadit malá reklama na vašich dresech, pak s našim malým logem na jednom rukávu získáte slevu 10 procent.

Výběr písma textů a čísel na dresech

V naší nabídce naleznete mnoho druhů písma. Pokud byste si nevybrali, sdělte nám svou představu a my Vám rádi vyhovíme.

Nabídka písem

Písma pro potisk dresů

Nabídka číslic

Číslice pro potisk dresů
Copyright © 2013-2017 www.DresyPotisk.cz, zajímavé stránky: www.FiremniPotisk.cz | www.TrickoPotisk.cz | www.ReflexniPotisk.cz